Tek Yüz Fantazi Kartvizit (FAN)

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺60,00  + KDV
İndirimli : ₺50,00  + KDV
KDV Dahil : ₺59,00

Ebat

86,75mm x 54 mm

 Baskı

4 Renk

 Kağıt / Selefon

280 gr. Tuale Fantazi

 Kesim

Düz Kesim 

 

 TESLİMAT SÜRESİ 3-4 İŞ GÜNÜ

Dosya Yükle

Kartvizit

Küçük sert kağıtlardan ibaret olsalar da kartvizitler sizi ve bağlı olduğunuz kurumu temsil etmesi açısından önemli bir unsurdur. Sizi ve firmanızı hiç tanımayan bir İnsan ona verdiğiniz kartvizit sayesinde şirketiniz ve sizin hakkınızda bir fikir sahip olur. Özenle yapılmış bir kartvizit size hiç ummadığınız kapılar açabilir, sizi hiç beklemediğiniz insanlarla buluşturabilir. Kartvizitler Aynı zamanda kurumsallığın da bir göstergesi olarak kabul edilirler.

Unutmayın; siz insanların gözünüzde temsil ettiğiniz marka ile özdeşleşirsiniz ve kartvizit bu bağı en iyi tanımlayan araçlardan biridir. Size özel kartvizitinizin olması saygınlık açısından muhatabınızı olumlu etkiler ve üzerinde olumlu etkiler bırakır.

Unutulmaması gereken bir detay da kartvizitlerin mesleğe göre özellik arz etmesidir. Her meslek için aynı kartvizit modeli uygun bir tercih olamaz. Mesleğinizin özelliklerine göre kartvizit tercihi yapmanız gerekir. Yine işin ucuzuna kaçmak, sıradan bir kartvizit hazırlamak da müşteride olumsuz etki bırakabilir. Kartvizitin kalitesi, görseli ve baskısı iyi olursa karşıdaki kişide iyi bir imaj bırakmış olursunuz. 

Kartvizit modelleri

Kartvizitler özelliklerine ve baskı tekniğine göre değişiklik arz ederler. Kısaca kartvizit modellerini sıralayacak olursak

Mat kartvizit, parlak kartvizit, selefonlu kartvizit, çift yüz kartvizit, tek yüz kartvizit, altın yaldızlı kartvizit, gümüş yaldızlı kartvizit, laklı kartvizit, kısmi laklı kartvizit, kabartma laklı kartvizit, şeffaf kartvizit, sıvamalı kartvizit, özel tasarım kartvizit.

Kartvizit Fiyatları

Kartvizit fiyatları istediğiniz ürünün özelliğine göre değişiklik gösterir. Sade bir kartvizit tasarımı daha ucuzdur. Dört renk dışında başka bir renk varsa yine kartvizit maliyeti artacaktır. Tek yüz veya çift yüz baskı yapmak da fiyat farklılığı getirir. Gümüş yaldızlı, Altın yaldızlı, fantezi, selefonlu, kabartma laklı gibi her özellik kartvizitin maliyetini artıracaktır. Fakat bütün bu fiyat artışlarına rağmen günümüzde kartvizit bastırma oldukça ucuzdur. Ortalama bin adet kartvizit 15 TL ile 150 TL arası bir fiyat aralığına sahiptir. Kartvizit fiyatları kartvizit modellerine göre sitemizde mevcuttur. Fiyatların güncel olup olmadığını lütfen teyit ettiriniz.

Benzer Ürünler