Tek Yüz Mat Kartvizit (MN)

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺35,00  + KDV
İndirimli : ₺25,00  + KDV
KDV Dahil : ₺29,50

Ebat

86,75mm x 54 mm

 Baskı

4 Renk Ön Baskı

 Kağıt / Selefon

350 gr. Tek Taraf Mat Selefon

 Kesim

Düz Kesim

 

  TESLİMAT SÜRESİ 3-4 İŞ GÜNÜ 

Dosya Yükle

Kartvizit
Sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, unvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı ya da firmaları tanıtıcı bilgilerin bulunduğu tasarımlara kartvizit denir.  Kartvizitlerde özellikle adres ve iletişim bilgilerinin olması önemlidir. Kartvizit baskıları genellikle karton malzemeyle yapılmaktadır. Kartvizitler için sıklıkla kullanılan ölçüler: eni için 5 - 5,5 cm, boyu için 8-9 cm'dir. Kartvizitler, kurumsal kimliğin ayrılmaz bir parçasıdır.  Bu yüzden tasarımların bu doğrultuda hazırlanması çok önemlidir.

Renkli kartvizitler, imaj bakımından daha etkili bir reklam aracıdırlar.  Renkli olması nedeniyle görsel çekicilik, Kâğıdının iyi kalitede (kuşe) olması, firma ürünlerinin resimlerle gösterilmesi gibi üstünlükleri yönüyle daha dikkat çekicidirler.

Kartvizit Çeşitleri:

Özel krtvizt

  • 2 Renk - Tek yüz
  • 3 Renk - Tek yüz
  • 4 Renk - Tek yüz
  • Çift yüz

V.I.P kartvzt

Seri üretim 

  • Popüler(Resim ağırlıklı, canlı renkler için ideal)
  • Mat Selefon(Az resimli, logo ve yazıdan oluşan kartlar için ideal)
  • Fantezi(Resimsiz, logo ve bilgilerden oluşan kartlar için ideal)

Acil 

Kartvizit Fiyatları:

Kartvizitlerde kartvizitin hammaddesinden tutun da renklerine ve baskı yöntemine kadar değişiklik arz ettiği için fiyatlar da farkı olacaktır. Dört rengin dışında özel renkler fiyatı artırdığı gibi kullanılan malzeme de fiyatın artmasında etkilidir. Tek yüz çift yüz baskılarda da fiyat farklılığı vardır. Yine acil baskılarda fiyatlar değişir. Site üzerindeki fiyatlar her zaman güncel olmayabilir. Güncel fiyatları öğrenmek için mutlaka bizimle iletişime geçin.

 

Benzer Ürünler