Şeffaf Kartvizit (ŞEFK)

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺190,00  + KDV
İndirimli : ₺180,00  + KDV
KDV Dahil : ₺212,40

bat

86,75mm x 54 mm

 Baskı

4 Renk

 Pvc

500 Mikron Buzlu PVC

 Kesim

Dört Köşe Oval Kesim

  

TESLİMAT SÜRESİ 2-3 İŞ GÜNÜ

Dosya Yükle

Şeffaf Kartvizit 

İlk kez kartvizit bastıranlar kartvizit dağıtmaya önce yakın çevresinden ve tanıdıklarından başlar. Anlam olarak şeffaf kartvizit kişinin yıllar boyunca mücadelesini verdiği başarısını temsil eden bir semboldür. Bir kartviziti birçok amaç için kullanabilirsiniz. Bu kullanım alanları kiminle niçin iletişime geçtiğinize göre farklılık arz eder. İş hayatına yeni atıldıysanız kartviziti asla boş masraf olarak görmemelisiniz: markanızı tanıtabilmek adına gittiğiniz her yere beraberinizde götürmeniz ve etkinliklerle deste deste ortalığa koymanız gerektiğini unutmayın.

Bir müşteriyle iletişime geçecekseniz karşınızdaki kişiye kartvizitinizi vermeniz sizin ve iş yerinizin akılda kalmasında etkili olacaktır. Ayrıca müşterinizin başka müşterileri çekebilme ihtimali varsa birden çok kartvizit vermeniz sizin için daha da iyi bir sonuç getirecektir.Şeffaf  Kartvizit üzerindeyazan iletişim bilgileriniz sayesinde müşterileriniz size özel olarak ulaşabilme imkanını elde eder. Bu sayede siz de profesyonel bir imaj çizerken hem de müşteriyle yakın temas haline geçme fırsatı yakalamış olursunuz.

İş adamlarının ve girişimcilerinin büyük ilgi gösterdiği fuar ve sunumlarda kartvizitler en etkili araç olarak sahneye çıkar. Herkes kendini tanıtmak için muhatabına kartvizitini sunar. Fırsatların nereden geleceği belli olmaz ve bu fırsatları kaçırmamak için herkesle iletişim halinde bulunmanız doğru bir yaklaşım olacaktır. Çeşitli etkinliklerde sizinle bu amaçla iletişime geçecek insanlara açık kapı bırakmanın en iyi yolu kartvizitinizi sunmaktır. Bu sizinle iletişime geçen kişiden CV'sini isteyip onu daha sonra değerlendireceğinizi söylemenin nezaketli bir yoludur.

Kartvizit Fiyatları

Kartvizit fiyatları istediğiniz ürünün özelliğine göre değişiklik gösterir. Sade bir kartvizit tasarımı daha ucuzdur. Dört renk dışında başka bir renk varsa yine kartvizit maliyeti artacaktır. Tek yüz veya çift yüz baskı yapmak da fiyat farklılığı getirir. Altın yaldızlı, laklı, kabartma laklı gibi her özellik kartvizitin maliyetini artıracaktır. Fakat bütün bu fiyat artışlarına rağmen günümüzde kartvizit bastırma oldukça ucuzdur. Ortalama bin adet kartvizit 15 TL ile 150 TL arası bir fiyat aralığına sahiptir. Kartvizit fiyatları kartvizit modellerine göre sitemizde mevcuttur. Fiyatların güncel olup olmadığını lütfen teyit ettiriniz.