Gümüş Yaldızlı Kartvizit (GY)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺70,00  + KDV
İndirimli : ₺55,00  + KDV
KDV Dahil : ₺64,90

Ebat

86,75mm x 54 mm

 Baskı

4 Renk Ön ve Arka 

 Kağıt / Selefon / Yaldız 

350 gr. Kuşe  - Mat Selefon -

Tek Yüz Gümüş  Yaldız

 Kesim

Düz Kesim

 

TESLİMAT SÜRESİ 10 İŞ GÜNÜ 

Dosya Yükle

Kartvizit modelleri

Kartvizitler özelliklerine ve baskı tekniğine göre değişiklik arz ederler. Kısaca kartvizit modellerini sıralayacak olursak:

Mat kartvizit, parlak kartvizit, selefonlu kartvizit, çift yüz kartvizit, tek yüz kartvizit, altın yaldızlı kartvizit, gümüş yaldızlı kartvizit, laklı kartvizit, kısmi laklı kartvizit, kabartma laklı kartvizit, şeffaf kartvizit, sıvamalı kartvizit, özel tasarım kartvizit.

Kartvizit Fiyatları

Kartvizit fiyatları istediğiniz ürünün özelliğine göre değişiklik gösterir. Sade bir kartvizit tasarımı daha ucuzdur. Dört renk dışında başka bir renk varsa yine kartvizit maliyeti artacaktır. Tek yüz veya çift yüz baskı yapmak da fiyat farklılığı getirir. Gümüş yaldızlı, Altın yaldızlı, fantezi, selefonlu, kabartma laklı gibi her özellik kartvizitin maliyetini artıracaktır. Fakat bütün bu fiyat artışlarına rağmen günümüzde kartvizit bastırma oldukça ucuzdur. Ortalama bin adet kartvizit 15 TL ile 150 TL arası bir fiyat aralığına sahiptir. Kartvizit fiyatları kartvizit modellerine göre sitemizde mevcuttur. Fiyatların güncel olup olmadığını lütfen teyit ettiriniz.

Benzer Ürünler