Çift Yüz Mat Kısmi Laklı Kartvizit (CYML)

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : ₺70,00  + KDV
İndirimli : ₺55,00  + KDV
KDV Dahil : ₺64,90

Ebat

86,75mm x 54 mm

 Baskı

4 Renk Ön ve Arka

 Kağıt / Selefon

350 Gr. Kısmi Lak

 Kesim

Düz Kesim

 

TESLİMAT SÜRESİ 3-4 İŞ GÜNÜ 

Dosya Yükle

Kartvizit Tasarımı

Kartvizit Tasarımına başlamadan önce klasik bir tarz mı yoksa yaratıcı bir tarz mı düşünüyoruz önce ona karar vermeliyiz. Klasik bir tasarım istiyorsanız hazır birçok şablon bulabilirsiniz, renkler logonuza uyumlu olarak seçilerek size uygun hale getirilir. Fakat yaratıcı bir kartvizit istiyorsanız şirketinizin bir veya birkaç spesifik özelliğini öne çıkarmalısınız.

Bir kartvizitin ön yüzünde şirketinizin logosu, ismi, iletişim bilgileri ile sizin isim, unvan ve iletişim bilgileriniz olmalıdır. Arka yüz de iş yeriniz bulunması zor bir yerdeyse bu kısma kroki ekleyebilirsiniz. Fakat son yıllarda akıllı telefonların da yaygınlaşmasıyla birçok şirket arka yüze resmi sitelerine yönlendiren bir QR kodu ekliyorlar.

Kartvizitler düz baskı olabileceği gibi kabartmalı baskı da olabilmektedir. Şirketler isimlerini daha çok vurgulayabilme adına logo ve isim kısımları kabartmalı bastırabiliyorlar. Elbette siz dilerseniz tüm yazıları kabartmalı bastırabilirsiniz; ancak bu maliyeti arttıran bir özellik olduğu için genellikle büyük, kurumsal şirket çalışanları tarafından tercih edilmektedir. Özellikle iş hayatına yeni atıldıysanız kartviziti asla boş masraf olarak görmemelisiniz: markanızı tanıtabilmek adına gittiğiniz her yere beraberinizde götürmeniz ve etkinliklerle deste deste ortalığa koymanız gerektiğini unutmayın.

Kartvizit Fiyatları

Kartvizit fiyatları istediğiniz ürünün özelliğine göre değişiklik gösterir. Sade bir kartvizit tasarımı daha ucuzdur. Dört renk dışında başka bir renk varsa yine kartvizit maliyeti artacaktır. Tek yüz veya çift yüz baskı yapmak da fiyat farklılığı getirir. Gümüş yaldızlı, Altın yaldızlı, kabartma laklıfantezi kartvizit gibi her özellik kartvizitin maliyetini artıracaktır. Fakat bütün bu fiyat artışlarına rağmen günümüzde kartvizit bastırma oldukça ucuzdur. Ortalama bin adet kartvizit 15 TL ile 150 TL arası bir fiyat aralığına sahiptir. Kartvizit fiyatları kartvizit modellerine göre sitemizde mevcuttur. Fiyatların güncel olup olmadığını lütfen teyit ettiriniz.

Benzer Ürünler