Çift Mat Kartvizit (CYM)

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : ₺40,00  + KDV
İndirimli : ₺30,00  + KDV
KDV Dahil : ₺35,40

Ebat

86,75mm x 54 mm

 Baskı

4 Renk Ön ve Arka

 Kağıt / Selefon

350 Gr. Çift Yön Mat Selefon

 Kesim

Düz Kesim

 

TESLİMAT SÜRESİ 3-4 İŞ GÜNÜ 

Dosya Yükle

Kartvizit Modelleri

 Sunulan hizmetleri ön plana çıkararak başarılı ve profesyonel bir algı oluşturan kartvizitler, günlük hayatta en çok tercih edilen pazarlama araçlarının başında gelir. Kartvizit modelleri markanıza ait ilk izlenimi sundukları için son derece önemlidir. Bu yüzden kartvizitlerin profesyonel, dikkat çekici ve hatırlanabilir olması gerekir. Unutmayın; dünyanın en iyi işini yapıyor bile olsanız, kimse sizi tanımıyorsa bunun hiç bir önemi yoktur! Önce kendinizi tanıtmanız gerekir. Bunun en iyi yolu da sizi yansıtan kartvizitlerdir.

Kartvizit modelleri üzerinde karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların ilk yeteneği olmalı. Bunu fark yaratan bir kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.

Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için daha klasik ve şık detaylar barındıran kartvizitler doğru seçim olacaktır. Bir avukatın, müşterisine güven veren ve tecrübesini ortaya koyan bir kartvizit modeline ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra kabartmalı kartvizit veya kadife kartvizit gibi tercihlerden yana seçiminizi yapabilirsiniz. Kartvizit sahibi olmak için tek yapmanız gereken tasarımlarınızı belirleyip siparişinizi vermek. Türkiye'nin neresinde olursanız olun kartvizitleriniz en kısa sürede elinize ulaşsın.

Kartvizit Fiyatları

Kartvizit fiyatları istediğiniz ürünün özelliğine göre değişiklik gösterir. Sade bir kartvizit tasarımı daha ucuzdur. Dört renk dışında başka bir renk varsa yine kartvizit maliyeti artacaktır. Tek yüz veya çift yüz baskı yapmak da fiyat farklılığı getirir. Gümüş yaldızlı, Altın yaldızlı, fantezi, selefonlu, kabartma laklı gibi her özellik kartvizitin maliyetini artıracaktır. Fakat bütün bu fiyat artışlarına rağmen günümüzde kartvizit bastırma oldukça ucuzdur. Ortalama bin adet kartvizit 15 TL ile 150 TL arası bir fiyat aralığına sahiptir. Kartvizit fiyatları kartvizit modellerine göre sitemizde mevcuttur. Fiyatların güncel olup olmadığını lütfen teyit ettiriniz.

Benzer Ürünler